O nas

Witaj na naszym blogu!!!

Miło, że chcesz nas odwiedzić i poznać tajniki naturalnych kosmetyków. Marzyło nam się takie miejsce, w którym będzie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje związane z naturalnymi kosmetykami: porady, wskazówki, fajne pomysły i  dobre sprawdzone produkty. Tylko w 100% bezpieczne, nietoksyczne z dobrymi, naturalnymi składnikami.

Właśnie dlatego jest ten blog!

Będziemy pisały go razem: Ania ma doktorat z inżynierii środowiska i ten blog to tak naprawdę jej pomysł, Renata aktywnie się wspina i pisze doktorat o wykorzystywaniu olejków w kosmetykach, no i jestem ja Kasia, która została niedawno nawrócona na biokosmetyki i z gorliwością neofitki testuje wszystkie naturalne receptury, kremy, maści i balsamy, nie mogąc się nadziwić samej sobie, jak mogła tak długo stosować kosmetyki tradycyjne.

Piszemy ten blog dla Was! Chcemy skupić wokół niego wszystkich, którym nieobojętne jest, co nakładają na swoją skórę. Zarówno zagorzali zwolennicy biokosmetyków, jak i osoby, które jak ja – dopiero co stawiają pierwsze kroki w świecie naturalnych kosmetyków.

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej!

Anna Zieleniewska-Jastrzębska

Anna Zieleniewska-Jastrzębska

Doktor Inżynierii Środowiska PŁ

Od najmłodszych lat podąża za pasjami. Z miłości do chemii i ekologii wybrała studia, w trakcie których narodziła się jej nowa pasja – kosmetologia, która z kolei pokierowała ją do Studium Kosmetycznego. Z połączenia ich powstało obecne zamiłowanie do biochemii kosmetycznej i kosmetyki naturalnej. W wolnych chwilach oddaje się swoim kolejnym pasjom – podróżom i rękodziełu.


Anna

Renata Prusinowska

Renata Prusinowska

Magister Inżynier Technologii Żywności i Żywienia Człowieka PŁ

Zwolenniczka zdrowego stylu życia, a co za tym idzie – ćwiczeń i dobrej kuchni. Ukończyła specjalizację aromaty spożywcze i surowce kosmetyczne, a wiedzę swą pogłębia kontynuując naukę na studiach doktoranckich. Gdy tylko znajdzie chwilę rusza w miasto z aparatem w ręku, a największą przyjemność sprawia jej fotografowanie ludzi.


Renata

Katarzyna Kot

Katarzyna Kot

Ekomama

Mama dwóch chłopców. W każdej wolnej chwili biega. Ma już za sobą 3 maratony i niezliczoną ilość biegów na 10 czy 21 km. Jest ich tak dużo, że trudno to oszacować. Uwielbia włoską kuchnię i domowe ciasta. W torebce ma zawsze jakąś książkę do czytania.


Kasia